A Rejtő Karon sikeresen lezajlott az 59. Tudományos Diákköri Konferencia

Az április 24-én 14 órától megtartott konferenciára 18-an regisztráltak és 16-an adtak elő. Három szekciónk volt, a Csomagolástervezés, a Környezetvédelem, valamint a Tervezés szekció.

A Csomagolástervezés szekcióban Eke Márton Hordozható plotter gép fejlesztés és csomagolástervezése című dolgozata lett az első helyezett (konzulens: Dr. habil. Németh Róbert DLA, egyetemi docens).

Környezetvédelem szekcióban első helyen Szeberényi Péter Fungicid nehézfém tartalmának felhalmozódása a talajban című dolgozata végzett (konzulens: Dr. Mészárosné Dr. habil. Bálint Ágnes, egyetemi docens).

A második helyezett Bus Beáta lett Téli lombkorona fotogrammetriai vizsgálata térinformatikai elemzéshez című dolgozatával (konzulensek: Dr. Demény Krisztina, egyetemi adjunktus és Dr. Bakó Gábor).

A harmadik helyezett Mikus Mátyás Fás legelő rekonstrukció drónos felméréssel támogatva című dolgozata lett (konzulensek: Dr. Demény Krisztina, egyetemi adjunktus és Dr. Bakó Gábor).

A Tervezés szekcióban Olasz Enikő E- hulladék felhasználása a divatban című dolgozata érdemelte ki az első helyezést (konzulens: Prof. Kisfaludy Márta DLA, egyetemi tanár).

Második lett Rajnai Laura Kávézacc az enteriőrben – Világítótest tervezése alternatív anyagból című dolgozata (konzulens: Dr. Papp-Vid Dóra DLA).

A harmadik helyen Kopcsó-Berentés Boglárka Akusztikus térelválasztó rendszer című dolgozata végzett (konzulens: Prof. Kisfaludy Márta DLA, egyetemi tanár).

Szívből gratulálunk a díjazott diákoknak, és köszönetet mondunk minden résztvevő diáknak, valamint a konzulenseknek és bírálóknak végzett áldozatos munkájukért!