Kirgiz Delegáció az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karán

Mirlan Chinybaev rektor, Dr. Akylbek Chymyrov nemzetközi kapcsolatokért felelős rektorhelyettes, és Imiyla Akimjanovna Rysbaeva, a Műszaki Intézet igazgatójának vezetésével látogatást tett az ÓE Rejtő Karon az I. Razzakov Kirgiz Állami Műszaki Egyetem (KSTU) küldöttsége. A Terméktervező Intézet hallgatói munkáinak kiállításával és kutató csoportjainak prezentációjával fogadtuk a vendégeket. A találkozó során megállapodtunk közös kutatások, projektek elindításában, amelyek a jövőben segítik a két egyetem közötti együttműködést.

English below.

Kyrgyz Delegation at Rejtő Sándor Faculty of Light Industry and Environmental Engineering of Óbuda University

A delegation from I Razzakov Kyrgyz State Technical University (KSTU) visited the Rejtő Sándor Faculty of the Óbuda University under the leadership of Mirlan Chinybaev, Rector, Dr. Akylbek Chymyrov, Vice Chancellor for International Relations, and Imiyla Akimjanovna Rysbaeva, the Director of the Technical Institute. The guests were welcomed with an exhibition of student works and a presentation of the research groups of the Product Design Institute. During the meeting, we agreed to start joint research and projects, which will help the cooperation between the two universities in the future.