Fedezd fel a KOROND 2.0 Kiállítást az Óbudai Egyetemen!

Csatlakozz hozzánk és lépj be a hagyomány és modernitás világába az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari- és Környezetmérnöki Karának Terméktervező Intézetében megrendezésre kerülő KOROND 2.0 Kiállításon! Az eseményt az NTP-HHTDK 23-0060 pályázat támogatásával szervezzük, hogy bemutassuk a május 14-én nagy sikerrel megrendezett KOROND 2.0 divatbemutatón látható lenyűgöző öltözékeket.

A kiállítás lehetőséget kínál arra, hogy közelebbről megismerd a hagyományos korondi motívumokat és azok modern alkalmazását a divattervezésben. Lépj be az innováció és kreativitás világába, és láss megdöbbentően szép tervezéseket, amelyek a múlt és jelen harmóniáját tükrözik.

Térj be hozzánk és tapasztald meg, hogyan fonódik össze a hagyomány és a kortárs divatvilág az Óbudai Egyetemen.

Kiállítás megnyitó: 2024.07.01.

Helyszín: Budapest, Doberdó út 6, 1034