Pályázatok:

Bejelentési kötelezettség pályázatoknál

FONTOS!
A pályázatokon való részvételt a Terméktervező Intézetnek (a titkárságon) minden esetben jelezni kell!
Kisfaludy M. DLA, Intézetigazgató

Tervezői pályázat a KERLITE kreatív és újszerű felhasználására

Ezúttal szeretnénk felhívni figyelmüket a Mattonnella Kft. által kiírt
tervezői pályázati felhívásunkra, amit elsősorban felsőfokú tanulmányaikat
még folytató építész, belsőépítész, tájépítész, formatervező szakos,
illetve a lakóépülettervezés, a középülettervezés és a rajz és formaismeret
területén jártas és a pályázati kiírásunk témájában motivált hallgatók
köreiben szeretnénk meghirdetni.

Electrolux Ideas Lab verseny felhívás

Az Electrolux az egészséges életmód és fenntarthatóság elkötelezettjeként a versennyel arra szeretne ösztönözni, hogy közösen találjunk olyan új megoldásokat, amelyek egészségesebb irányba terelik az étkezést, és fenntarthatóbbá teszik az otthoni főzőcskézést. A versenyre bárki jelentkezhet, aki elmúlt 18 éves, így akár a diákokkal együtt Ön is bekapcsolódhat.

Egyetemisták a Népligetért – Felhívás

18 és 25 év közötti egyetemisták jelentkezését várja a ReCity Kiadó Kft. márciusban induló, a Népliget fejlesztésére irányuló "Társszakmák együttműködése a fenntartható városért" c. programjába!

A 8 alkalmas műhelymunkára elsősorban építész, tájépítész, szociológus, kertész-, környezet- és településmérnök, formatervező, valamint építőművész hallgatók jelentkezését várja a szervező ReCity Kiadó Kft.