Pályázatok:

Bejelentési kötelezettség pályázatoknál

FONTOS!
A pályázatokon való részvételt a Terméktervező Intézetnek (a titkárságon) minden esetben jelezni kell!
Kisfaludy M. DLA, Intézetigazgató

Kitchen Budapest ötletfejlesztési program

Szervezz csapatot, hozd be az ötleted és segítünk megalkotni!
Képeznéd magad tovább, de az egyetem nem elég gyakorlatias? Beindítanál egy saját vállalkozást, de nem tudod, hogy fogj bele?
Akár a mentorálás, akár a startup világ érdekel vagy
egyszerűen meg akarsz csinálni valamit, nálunk a helyed!
Regisztrálj most:

Tervezői pályázat a KERLITE kreatív és újszerű felhasználására

Ezúttal szeretnénk felhívni figyelmüket a Mattonnella Kft. által kiírt
tervezői pályázati felhívásunkra, amit elsősorban felsőfokú tanulmányaikat
még folytató építész, belsőépítész, tájépítész, formatervező szakos,
illetve a lakóépülettervezés, a középülettervezés és a rajz és formaismeret
területén jártas és a pályázati kiírásunk témájában motivált hallgatók
köreiben szeretnénk meghirdetni.

Electrolux Ideas Lab verseny felhívás

Az Electrolux az egészséges életmód és fenntarthatóság elkötelezettjeként a versennyel arra szeretne ösztönözni, hogy közösen találjunk olyan új megoldásokat, amelyek egészségesebb irányba terelik az étkezést, és fenntarthatóbbá teszik az otthoni főzőcskézést. A versenyre bárki jelentkezhet, aki elmúlt 18 éves, így akár a diákokkal együtt Ön is bekapcsolódhat.

Egyetemisták a Népligetért – Felhívás

18 és 25 év közötti egyetemisták jelentkezését várja a ReCity Kiadó Kft. márciusban induló, a Népliget fejlesztésére irányuló "Társszakmák együttműködése a fenntartható városért" c. programjába!

A 8 alkalmas műhelymunkára elsősorban építész, tájépítész, szociológus, kertész-, környezet- és településmérnök, formatervező, valamint építőművész hallgatók jelentkezését várja a szervező ReCity Kiadó Kft.