Pályázatok:

Bejelentési kötelezettség pályázatoknál

FONTOS!
A pályázatokon való részvételt a Terméktervező Intézetnek (a titkárságon) minden esetben jelezni kell!
Kisfaludy M. DLA, Intézetigazgató

[ELMARAD!] Kartonbútor készítő workshop indul az ITF-es hallgatók számára

A rendkívüli veszélyhelyzet miatt elrendelt rektori-kancellári utasítások miatt elmarad.

A három Kartonbútor workshop elmarad. Amennyiben egy későbbi időpontban megtartásra kerülnek, a kurzusok résztvevőit értesíteni fogjuk!
Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük.

Profitól, profi minőségben!

[MÁSODIK FELE ELMARAD!] Fotókurzus ORAVECZ ISTVÁN, a MOME fotográfus oktatójának vezetésével

A rendkívüli veszélyhelyzet miatt elrendelt rektori-kancellári utasítások miatt az utolsó két alkalom elmarad.
A fotókurzus egyelőre nem a meghirdetett időben folytatódik. Amennyiben a további 2 alkalom egy későbbi időpontban megtartásra kerül, a kurzus résztvevőit értesíteni fogjuk!
Szíves megértésüket és türelmüket köszönjük.

Kötetlen beszélgetés OTDK-n részt vett hallgatókkal

Vendégeink: Bányai Norbert (Fact Interiors), Kontra Lilla és Tendli Noémi.

Kötetlen beszélgetés OTDK-n is részt vett, már végzett hallgatóinkkal.

Helyszín: Doberdó út, 410-es terem

Verseny hirdetés: Mediadesign 2018 / Kreatív

A verseny célja, díjazni Magyarország kiemelkedő médiatermékeit. Várunk digitális és print anyagokat, televíziós produkciókat.
Ide kattintva [http://kreativ.hu/mailer.php?link/483564/959316/e6946e11336be4977cfb9d1e..., a verseny microsite-ján megtalálhatóak a kategóriák, amelyekbe lehet nevezni szeptember 14-ig!
Idén kiemelt kategória a televízióké, melynél kedvezményes a nevezés.