Pályázatok:

Bejelentési kötelezettség pályázatoknál

FONTOS!
A pályázatokon való részvételt a Terméktervező Intézetnek (a titkárságon) minden esetben jelezni kell!
Kisfaludy M. DLA, Intézetigazgató

Logisztika 2028 video és animációs film verseny

A Complexpress Logisztika Kft. 2018-ban meghirdeti első animációs versenyét középiskolások és egyetemisták számára. Ha érdekel a fényképezés, animáció készítés, (pláne, ha  még a logisztika világa  is közel áll hozzád),  ha úgy érzed, jó ötleteid vannak, akkor itt a lehetőség, hogy megmutasd a kreativitásod :)

Szervező:

Complexpress Logisztika Kft. 1033 Budapest, Szentendrei út 89-95. Cégjegyzékszám: 01-09-980739

Határidők:

Versenyfelhívás: EuroSkills Hungary Budapest 2018 - Fashion design and technology

Jelentkezz versenyzőnek és legyél TE a szakmád Európa-bajnoka!

Az Elegant Design RT. a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával együtt várja azoknak a fiatal szakembereknek, szakközépiskolásoknak, végzős szakiskolai tanulóknak, technikusoknak, főiskolai és egyetemi hallgatóknak a jelentkezését, akik szívesen megmérettetnék tudásukat RUHAIPARI TECHNIKUS (Fashion Design and Technology) szakmában az ifjú szakemberek Európa-bajnokságán, a EuroSkills Budapest 2018 versenyen.

Kitchen Budapest ötletfejlesztési program

Szervezz csapatot, hozd be az ötleted és segítünk megalkotni!
Képeznéd magad tovább, de az egyetem nem elég gyakorlatias? Beindítanál egy saját vállalkozást, de nem tudod, hogy fogj bele?
Akár a mentorálás, akár a startup világ érdekel vagy
egyszerűen meg akarsz csinálni valamit, nálunk a helyed!
Regisztrálj most:

Tervezői pályázat a KERLITE kreatív és újszerű felhasználására

Ezúttal szeretnénk felhívni figyelmüket a Mattonnella Kft. által kiírt
tervezői pályázati felhívásunkra, amit elsősorban felsőfokú tanulmányaikat
még folytató építész, belsőépítész, tájépítész, formatervező szakos,
illetve a lakóépülettervezés, a középülettervezés és a rajz és formaismeret
területén jártas és a pályázati kiírásunk témájában motivált hallgatók
köreiben szeretnénk meghirdetni.

Electrolux Ideas Lab verseny felhívás

Az Electrolux az egészséges életmód és fenntarthatóság elkötelezettjeként a versennyel arra szeretne ösztönözni, hogy közösen találjunk olyan új megoldásokat, amelyek egészségesebb irányba terelik az étkezést, és fenntarthatóbbá teszik az otthoni főzőcskézést. A versenyre bárki jelentkezhet, aki elmúlt 18 éves, így akár a diákokkal együtt Ön is bekapcsolódhat.