Ipari Termék-és Formatervező Mérnöki Szak hallgatóinak kiállítása

2018. január 27-28-án a Papp László Budapest Sportaréna Esküvői Kiállításán ismét nagy sikerrel mutatták be alkotásaikat az Óbudai Egyetem RKK Terméktervező Intézetének hallgatói.
Ipari Termék-és Formatervező Mérnöki Szak hallgatóinak kiállítása

Az Óbudai Egyetem kiállító tere idén is kiemelkedett az Esküvői Kiállítás résztvevői közül tematikus, az ipari formatervezés és kortárs design szempontjai szerint elkészített tárgyainak megjelenítésével. A geometrikus elemeket alkalmazó hallgatói alkotások alap színvilága a fekete- szürke kontrasztjára épült, egy szabadon választható kiegészítő színnel. A szoknya tervezése során kiemelt feladat volt az anyagfelület manipulálása. A szoknyákhoz látványos, a kortárs trendbe jól illeszkedő táskákat is terveztek és kiviteleztek a hallgatóink, amelyek nagy sikert arattak az érdeklődők körében. Kecskés Kinga és Koczor Laura öltözékei kiemelkedően figyelemfelkeltő darabok voltak, kifinomult kidolgozásukkal. Az asztalterítékek izgalmas részletmegoldásaikkal, rendhagyó mécses tartóival kápráztatták el a látogatókat. A re-design jegyében elkészített kabátok is méltón képviselték az Ipari termék- és formatervező mérnöki szak alkotó- mérnöki szellemiségét.

Gratulálunk hallgatóink sikeres szerepléséhez!

Papp-Vid Dóra DLA
Budapest, 2018. január 29.