3D Artist (Modelling) állásajánlata

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársakat teljes munkaidőben a budapesti csapatunk erősítésére az alábbi feltételek mellett.

Feladatok

    Polygon modellezés
    Parametrikus modellezés
    Modellek szkennelése különböző technológiák segítségével (photogrammetry, structured-light scanner)
    A szkennelt modellek feldolgozása
    Új technikák elsajátítása

Követelmények

    Magas motiváció, önfegyelem és vágy az állandó szakmai fejlődés iránt
    Precíz, teljességre törekvő munkavégzés

Előnyök

    3ds Max ismerete
    Corona Renderer, Marvelous Designer, ZBrush ismerete
    Több éves tapasztalat modellezés terén

Amit mi kínálunk

    Része és alakítója lehetsz egy technológiai revolúciónak
    Dinamikus, ösztönző cégkultúra egy kihívásokkal teli vízióval
    Állandó szakmai fejlődés és tanulás a tapasztaltabb munkatársaktól
    Versenyképes fizetés

Jelentkezési feltételek

Jelentkezésed a jobs-kukac-colormass.com címre küldd a következő információkkal:

    Amerikai típusú önéletrajz
    Körülbelüli nettó fizetési igény
    Portfólió

Az email tárgyának “3D Artist“-ot add meg. Kérdések esetén kérlek lépj kapcsolatba velünk a +49 30 6920 6200 1 telefonszámon vagy a fent említett email címen.
colormass

A colormass egy fiatal, díjnyertes cég, és célunk, hogy a fizikai valósághoz hűen digitalizáljuk a való életben megtalálható formákat és anyagokat. Ezt a missziót a bútoriparban kezdtük el megvalósítani. A jelenlegi kuncsaftjaink a colormass platformon keresztül tudják elkészíteni a marketing képeiket, anélkül, hogy a hagyományos fotózás hosszú folyamatán végigmennének.