Hírek:

Varróakadémia – az óbudai egyetemen

Tanulj te is a profiktól!

KÖZKÍVÁNATRA: ősztől hiánypótló varrótanfolyamok az Óbudai Egyetem szaktanárainak vezetésével

Kreatív időtöltés, barátságos környezet, kiváló tanárok, nívós műhelyfelszerelés és minden alkalommal sikerélmény, a kurzusok végére pedig, az önálló munkához szükséges szaktudás és tapasztalat!

A hathetes kurzusokat keddenként, 16.30 -19.00 óra között, ill. januárban igény szerint délelőttönként is, 9.00 -11.30 óra között tartjuk,

Ruhaipari Szakmai Fórum

Diploma-kiállítással egybekötött RUHAIPARI SZAKMAI FÓRUM az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézetében

A szakmai fórum célja, az ipari cégek fejlesztési irányainak és a felsőoktatással szemben támasztott igényeinek megismerése, valamint az együttműködés lehetőségeinek felkutatása, a munkaerőpiacon versenyképes hallgatók képzése érdekében.

Időpont: 2017-02-10 10:00

Részvételi szándékát és a résztvevők számát 2017. 02. 06-ig jelezze az alábbi elérhetőségen: