Hírek:

Ruhaipari Szakmai Fórum

Diploma-kiállítással egybekötött RUHAIPARI SZAKMAI FÓRUM az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézetében

A szakmai fórum célja, az ipari cégek fejlesztési irányainak és a felsőoktatással szemben támasztott igényeinek megismerése, valamint az együttműködés lehetőségeinek felkutatása, a munkaerőpiacon versenyképes hallgatók képzése érdekében.

Időpont: 2017-02-10 10:00

Részvételi szándékát és a résztvevők számát 2017. 02. 06-ig jelezze az alábbi elérhetőségen:

Rejtős hallgató nyerte a Leginnovatívabb szakdolgozat díját

Az Óbudai Egyetemen idén először hirdették meg a Leginnovatívabb szakdolgozat díját. A számos beadott pályamunka közül nagy örömünkre Bagi Zsófia ipari termék- és formatervező mérnök, karunk végzőse nyerte a versenyt. Nagyon büszkék vagyunk rá!
A díjat a Szenátus november 28-i ülésén adták át.