Hírek:

Bemutatkozik a Terméktervező Intézet új intézeti mérnöke!

Új intézeti mérnökünk, Virág alapképzését az Óbudai Egyetem Ipari termék- és formatervező mérnöki szakán végezte, így nem volt számára teljesen ismeretlen az új kihívás. Tanulmányait az alapképzést követően divat-és textiltervezés mesterszakon folytatta, ahol a design és a tervezés kérdéskörét egy másik aspektusból ismerhette meg. Virág szerint a műszaki és a művészeti képzés során szerzett tapasztalatokat összefésülve kaphatunk átfogó képet a szakmáról és annak különböző területeiről.

Fontos számunkra a szerbiai jókapcsolatok ápolása!

A Terméktervező Intézetbe tett látogatást ERASMUS+ Teaching Mobility keretében Dr. Marija Pešić Ph.D, az Újvidéki Egyetem „Mihajlo Pupin” Műszaki Tudományok Kar Ruhaipari tanszékének oktatója. A becskereki karral a Rejtő kar többéves jópartneri kapcsolatot ápol, aminek keretében több sikeres Mobilitási projekt valósult már meg. A legutóbbi megbeszélés során Dr. Csanák Edit DLA, intézetigazgató asszony és Dr.