Hírek:

Kutasi Csaba igazságügyi szakértő a koronavírus elleni védelemről, textiles vonatkozásban

Kérem fogadják szeretettel Kutasi Csaba igazságügyi szakértő "A COVID-19 koronavírus elleni védelem textiles szemmel" című előadását.
Az előadás jelen, Online formában kerül ismertetésre, mely megtalálható a mellékelt PPT prezentációs fájlban.

TTI

TDK konferencia az RKK-n (2020 tavasz)

T. Hallgatók,
idén a karunkon megrendezésre kerülő TDK konferencia időpontjai alább olvashatók:

A TDK-ra jelentkezés határideje 2020. április 3., péntek 12 óra.
A dolgozatok feltöltésének határideje 2020. április 23., csütörtök 12 óra.
A konferencia 2020. április 29-én, szerdán lesz megtartva, 14h-tól, online.
Az ünnepélyes díjátadó időpontjáról később adunk értesítést.

TTI

Ismét díjat kapott egy ipari termék- és formatervező mérnök hallgatónk!

FEIL Liza Csomagolástervezés specializáción készítette el szakdolgozatát, melynek témája egy innovatív inhalációs eszköz megtervezése volt.

Ennek elsődleges és másodlagos fogyasztói csomagolását nevezte be a Csomagolási és Anyagmozgatási Országos Szövetség által szervezett Hungaropack Student 2020 Csomagolási Diákversenyre, melyet a zsűri Hungropack Student 2020 díjjal jutalmazott.