Hírek:

Speciális textilruházati vizsgálatok tárgy indul

T. Hallgatók!
Felhívom figyelmüket a "Beépített rendszerek és mikrovezérlők" és "Speciális textilruházati vizsgálatok" szabadon választható tárgyaimra:

Az intézet Speciális textilruházati vizsgálatok címmel hirdet szabadon választható tárgyat; neptun kódja: RTVSV1MBNE.
Kérem minél többen jelentkezzenek!

A 2022. április 27-én lezajlott 55. Tudományos Diákköri Konferencia eredményei a következők lettek:

Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar

Környezetvédelem szekció
1. díj
Göndös Dorottya: A Kolon-tó legújabb gémfelmérési adatai egy új módszerrel vizsgálva
Konzulens: Dr. Bakó Gábor, konzulens
2. díj
Szilágyi Ákos: Valós idejű IoT mérési adatgyűjtő eszköz a környezetvédelem szolgálatában
Konzulens: Bodáné Dr. Kendrovics Rita, egyetemi docens
3. díj

Scientific Student Conference in April

The Scientific Student Council (ETDT) of the Óbuda University will organize its spring Scientific Student Conference in April.

The 55th Scientific Student Conference (SSC)
will be held on April 27th, 2022 (Wednesday).

For participating you must register as follows. The authors’ application data and the content summary the dissertation must be uploaded to the faculty's SSC portal (tdk.rkk.uni-obuda.hu), and after finalization, the supervisor must also validate the application until 12:00 on Thursday, April 7th, 2022.

Áprilisban TDK

Az Óbudai Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa áprilisban szervezi meg tavaszi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

Az 55. Tudományos Diákköri Konferenciát

2022. április 27-én (szerdán) tartjuk.

A rendezvényre előzetesen nevezni kell a következők szerint. A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell a kari elektronikus TDK portálon (tdk.rkk.uni-obuda.hu), majd véglegesítés után a konzulensének is engedélyeznie kell a jelentkezést 2022. április 7. (csütörtök) délig (1200 óra).