Hírek:

FELHÍVÁS: „Virtuális utazások a Professzorasszonyokkal” kurzussorozatra (2021. május 27 és június 1.)

PROGRAMTEVÉKENYSÉG AZ NTP ÉS A MINISZTERELNÖKSÉG TÁMOGATÁSÁVAL
ÓE RKK Tudományos Diákköri műhelyének és rendezvényeinek támogatása projekt

„Virtuális utazások a Professzorasszonyokkal” kurzussorozat
2021. május 27 - június 1. időszakban, On-line Microsoft Teams

Induló szabadon választható tárgy: (21 őszi f.év): "Beépített rendszerek és mikrovezérlők" címmel

2021 őszi félévében is indul a "Beépített rendszerek és mikrovezérlők  RTVRM1MBNE" szabadon választható tárgy két kurzussal is!
A tárgyon megismerkedhetünk a napjainkban mindenbe beépített mini és mikro számítástechnikai eszközökkel.
A korábbi tematikák erősen gyakorlati (manuális/kontakt) képzésre alapoztak, a COVID intézkedések feloldásával remélem ősszel normál kontakt módon tudunk kezdeni.

FELHÍVÁS: Vektorgrafikus és 3D programok a tervezésben eseménysorozatra! (frissítve '21.05.03.)

PROGRAMTEVÉKENYSÉG AZ NTP ÉS A MINISZTERELNÖKSÉG TÁMOGATÁSÁVAL
ÓE RKK Tudományos Diákköri műhelyének és rendezvényeinek támogatása projekt
„Vektorgrafikus és 3D programok a tervezésben”

A regisztráció közvetlenül a Teams felületen történhet (csapatkóddal, vagy meghívásos alapon). Részletek ld.: a híranyag végén!

TTI hallgatóinak sikere a Hungaropack Student Csomagolástervezési Diákversenyen

A CSAOSZ által megrendezett 2021. évi Hungaropack Student versenyen a Rejtő Kar harmadéves csomagolástervező szakos hallgatói szép eredményekkel végeztek.

Hungaropack Student 2021 díj nyertesei:

Parag Soma - Ákovita, exkluzív pálinka csomagolásterve

Szabó Alíz - Akácméz csomagolásterve

ÓE RKK ITF Rajz alkalmassági vizsga követelményei és feltételei – 2021

ÓE RKK Ipari termék- és formatervező mérnöki szak Rajz alkalmassági vizsga követelményei és feltételei – 2021

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar tájékoztatja a Terméktervező Intézet Ipari termék- és formatervező mérnöki BSc szakára jelentkező hallgató jelölteket, hogy

A rajz alkalmassági vizsga online kerül megszervezésre 2021. május 19-20-án.