Állásajánlatok:

MaxCity: Bútortervező-értékesítő munkatársat keresünk

Bútortervező-értékesítő munkatársat keresünk:
Mottónk: „ A tökéletes min őségre törekszünk minden nap, ezért tudjuk, hogy
minden apró részletre gondosan oda kell figyelnünk.”

Pozíció megnevezése: Bútortervező- értékesít ő
Munkavégzés helye: MaxCity Törökbálint, Franco & Stefano konyhabútor
Jelentk ezés bérigény megadásával: sales@konyhabutor.hu

További részletek a mellékelt PDF-ben.

3D Artist (Modelling) állásajánlata

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársakat teljes munkaidőben a budapesti csapatunk erősítésére az alábbi feltételek mellett.

Feladatok

    Polygon modellezés
    Parametrikus modellezés
    Modellek szkennelése különböző technológiák segítségével (photogrammetry, structured-light scanner)
    A szkennelt modellek feldolgozása
    Új technikák elsajátítása

Követelmények

    Magas motiváció, önfegyelem és vágy az állandó szakmai fejlődés iránt
    Precíz, teljességre törekvő munkavégzés

Oldalak